Új hozzászólás Aktív témák

  • adams55

    tag

    Sziasztok! Régebben már adtatok nekem tanácsot, hogy honnan és milyen fülest vegyek, akkor be is vált , de mostanra megadta magát a füles.
    Nagy dinamikatartománnyal rendelkező , fület szétszakító Koss The Plug erősségű fülest szeretnék venni, izolálósat, lehetőleg minnél nagyobb basszussal, és hogy ne kotyogjon ki a fülemből, ha forgolódok a buszon! Lehetőleg olyan eszközre lenne szükségem, amivel lehet hívást fogadni és mikrofonnal rendelkezik, és kompatibilis HTC Desire-val vagy HTC HD2-essel. Ezalatt értem a felvevést, és hangerőszabályzást is. Ez mérvadó tulajdonság lenne, de ha nem megvalósítható, nem gond hiszen ez csak egy kényelmi funkció.
    Árkategória max 10.000-ig mehet el, de ez alatt kellene találni valamit. Ha esetleg kicsit többért van sokkal jobb, azt is meghallgatom. Minőségre és márkára nem adok, valószínűleg max 1 évet fog kibírni nálam, mert valahogy úgyis tönkremegy :S . Köszönöm előre is a segítséget, várom az ajánlatokat! Több választási lehetőségnek jobban örülnék!

    ui:
    TD2-es megfelelő lenne nekem? ( mikrofonos kellene mindenképp )
    Elnézést hogy ismétlem magam, de eléggé fontos lenne! Köszönöm a válaszokat!

    Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

Új hozzászólás Aktív témák