Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    Sziasztok,

    Az 5000 Ft alatti IEM kategóriában a Maxell Metallics-ot, vagy a Sennheiser CX-200 az ajánlanátok inkább?

    Maxell-em volt, fél évig használtam, a hangjával nagyon meg voltam elégedve, de fél év után kontaktos lett a kábel (egyébként olyat is tapasztaltam, hogy a ragasztó megadta magát és ki tudtam húzni a fülest a hengeres házából, de ezt elnéztem neki mert vissza tudtam tenni). A Sennheiser nem kerül sokkal többe, ezért kérdezem hogy melyiket javasolnátok?
    (illetve bármi szóba jöhet ami MM-ben kapható mert levásárolhatom a hibás Maxell árát :) ).

    Főleg elektromos/dubstep/poprock zenét hallgatnék rajta, a jó mélyek és a szép hangzás fontos, meg hogy jó legyek az illeszkedés a fülembe. Mert most a Sony telefonomhoz kapott headset et használom, igazán érdekes. Egyszerűen nem tudom normálisan a fülembe helyezni, mert ha nagyon bedugom, olyan mintha valami vákumot csinálna a fülemben, amitől sokkal kevésbé hallom a fülest. Ilyet IEM fülessel még nem tapasztaltam, szerintem a kemény anyagú füldugó lehet az ok.

    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák