Új hozzászólás Aktív témák

  • yash

    senior tag

    Na, itt van a CX-400 a fülemben... hát, igencsak jól szól és a felszereltség is első osztályú! Fehér bőrtok, a szokásos 3 pár gumiharang, alapból elég rövid ezért 1 méteres toldókábel, és felszerelhető csipesz (ami szerintem marhajó). Hangminőség: hát, őszintén szólva szerintem az eredeti CX-300-éval megegyező, de a dizájn az sokat javult, olyan high tech érzésem tőle, bár lehet hogy csak azért, mert fehér? Na mindegy. Ami viszont szerintem javul érezhetően, az a kábelminőség. Masszívabbnak érzem a gumiborítást, azonkívül a pipa résznél egészen új technológiát alkalmaztak: nem a szokásos pipa után kábel, hanem a pipaszár jóval hosszabb az átlagosnál, elvékonyodó, és puha gumi, 50%-ban követi a kábel mozgását, nem a kijövetnél töri meg, szerintem nagyon frankó! Ilyet még nem láttam az elmúlt 10 évben :) Az Y elágazásnál a kis gumibigyó is jó ötlet, teljesen kettéválasztja a kábelt (mert szimmetrikus), nem csavarodik össze a két szál. A toldás nagyon jól meg van oldva, igyekeztek nem durungokat pakolni rá, szép ivelt formák, és a sulyuk is még okés. Egyébként, tényleg látszik benne a mikrodrájv! A hamishoz képst sűrű szövésű os totál sik a rács... csináltam képeket is róla, ha vkit érdekel majd felteszem! A hangja természetesen Sennheiser minőség ;) Ott van mindenben.. AKG elbújhat mögötte nagyon nagy ívben! Egyébként nem pattog annyira amikor beteszem, nem ugy mint a múltkori fake CX-300... a doboz is érezhetőn durva, egyébként az már dupla olyan vastag mint régen, és az elrendezés is más... de még mindig kurva nehéz kinyitni :D Ollóval 2 percbe telett...

Új hozzászólás Aktív témák