Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    Nézegettem a harangokat, de nem jutottam dűlőre... Ugye a hibid az egyik ajánlott, de félek a nagyon vékony csövétől. Azt olvastam róla, hogy megváltoztatja a hangzást, szűkíti a teret, kiemeli a mélyeket... Ez az XR-hez szerintem pont nem illene. :F A másik ajánlott a comply, attól az riaszt el, hogy az XR-hez adott szivacsos haranggal gyengébben szól, mint egy szilikonnal... Hangszigeteléssel nincs baj, szépen elnyeli a zajokat, de a fülesből jövő hangokat is elnyeli. Elnyomja a részleteket, sőt, a mélyeken kívül kb mindent. De még a mélyek sem szólnak olyan szépen, mint egy szikikonnal.
    Jelenleg az XR-hez adott legkisebb szilikonharanggal használom, de nem a legkényelmesebb, mivel kicsit beljebb kell nyomni, mint a nagyobb társait, ott viszont kisebb felületen tapad hozzá a fülemhez, ami miatt könnyebben kimozdulhat a helyéről...

    Szóval, kéne egy hibrid egy picivel vastagabb "csővel". Létezik ilyen? :D (Mert amúgy jókat lehet róla olvasni, kényelmes, van tartása, ami azért az XR-nél jól jönne...) Várom a javaslatokat! :R

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák