Új hozzászólás Aktív témák

  • norbalia87

    tag

    válasz Shufny #17794 üzenetére

    Egy erdekes dologgal talalkoztam a mai nap folyaman. Sennheiser ie8 fulest sehol nem lehet kapni, viszont sennheiser ie6-os fulest mar eleg sok helyen. Gondolom a8-as a legujabb a szambol itelve. Vegul sikerult felulkerekednem magamon, es hajlando vagyok ezt a 100 fontos keretet 200 fontra feltornazni. Az igazat megvalva az egyik ok amiert az ie8-as fules vadaszataba kezdtem, eleg erdekes : :) Ahogy latom az egyik prohardver tag, nevszerint Zack egy ilyen fulest hasznalt. Gondoltam egye fene megnezem milyen fules is ez. amiket olvastam rolla, eleg bizalomgerjeszto. Egy agyondicsert es kenyelmes fulesre talaltam a tesztek soran. Amennyiben meghiusul a sennheiser ie8-as vasaszatom itt a nagy Angliaban (ahol vagy nem szeretik ezt a fulest, vagy mar nem forgalmazzak sehol szamomra ismeretlen okok miatt) abban az esetben, ahogy emlitettem kepes lennek kiadni 200 fontot egy fulesre ami hasonloan jol szol (igazat megvalva nem hallotam ezt a fulest szolni, de a tesztek alapjan szuper "ketyere") es egy hasonloan kenyelmes fulesert.

Új hozzászólás Aktív témák