Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    Megvolt a héten az TD III tesztem is. Összevetve az XR-rel egy kicsit olyan érzésem volt, mintha egy profi 2 utas hangfalt egy profi 3 utashoz hasonlítanék. Külön egyik sem rossz, de mindkettő másra való, konkrétan arra, amikre szoktátok ajánlani. :) Az XR nagyságrendekkel részletesebb és kiegyensúlyozottabb hangzású, de a hang mindkettőben tiszta. A TD III basszusai nagyon harsányak, karakteresek, de tiszták, nem torzak. Sőt, számomra hosszú távon megterhelőek voltak, rendesen éreztem, hogy abba kell hagynom a hallgatását, mert megfájdul a fülem tőle. Az XR-nél nincs ilyen. A TD III akusztikus és rock zenére szerintem pocsék, a mély tartomány totál ráül a középre megölve az egész hangképet. Ellenben egy The Prodigy pl. brutál jó rajta, legalábbis annak aki oda van az erős mélyekért 100%, hogy tetszeni fog. A magasi is erősebbek, én megkockáztatom, hogy szebbek, mint az XR-ben, de az összhatás számomra még mindig sokkal jobb az utóbbiban a sokat dícsért kiegyensúlyozottsága miatt. :)

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák