Új hozzászólás Aktív témák

  • vitezlejszlo

    őstag

    válasz Dave™ #11193 üzenetére

    Persze, nem 2-3e volt. Úgy értettem, hogy ha mondjuk 10e-ért veszek egy fülest egy tömegterméket áruló áruházban, akkor az kb közel sem feltétlenül fog így szolni még elsőre se, mint ez... Ez a tipikus bemegy az ember a boltba, megveszi amit lát / hall másoktól. De ha utánna megy a dolgoknak, akkor teljesen más cuccokat találhat hasonló áron teljesen más minőségben. Amikor pl kb 8 éve egy erősítő + hangfal páron gondolkoztam a szokásos Panasonic / Sony meg nem tudom még mi volt a divat, szóval ezeket nézegettem... aztán egy hozzá értő ismerősöm elzavart egy hifi boltba, hogy nézzem meg a Denon-t. Teljesen idegen márka volt. De akkorát szólt, hogy majd lefordultam a székről. Azóta is megvan egy Celestion hangfalpárral.. Ennyiért lett volna az elöbb említett márkákból is, de azok közel sem tudták ezt, mint ez a páros... és 8 éve megbízhatóan üzemelnek.. imádom őket :)

    Szóval csak azt akartam mondani, hogy bár csak 5 percig hallgattam, de már nagyon várom a bejáratás végét... :D

    A basszus igen talán sok volt így elsőre vagy inkább más... de majd meglátjuk, hogy milyen lesz a bejáratás végére... :)

    laca

Új hozzászólás Aktív témák