Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz bitrograde #93222 üzenetére

    Azt tartasz baromságnak amit akarsz, szíved joga hozzá. :)

    Igen, SSD-ről történő lejátszásnál hallottam minőségjavulást HDD-vel szemben (Win10, JRiver), viszont FLAC => 320k MP3 konverziónál nem hallottam minőségromlást. Ha nem így lenne, akkor nem szórakoznék a konverzióval, meg az SSD-re másolással, hanem gyűjteném a többterás vinyókon a lossless-t. Ja és ne gondold, hogy ez az idea az én fejemből pattant ki, itt a topikban "fertőzött" meg vele BKercso + mások, amit eleinte én is hülyeségnek gondoltam, de igazuk volt. [link]

    Persze, veszik el adat az MP3 konverziónál, de ha azt nem hallom, akkor az számomra nem elveszett információ, hanem csak kidobott szemét. Mindenki más gyűjtse nyugodtan, szorgosan a lossless-t, meg a DSD-t, vagy amit csak akar...

    Más: Tavaly, miután a régi 24" monitorom elhalálozott és gazdaságtalan volt a javítása végül egy relatíve olcsó 32" Philips IPS LED Full HD-t vettem 5 év garival, mert számomra elhanyagolható a 4K felbontás előnye ennél a képméretnél. (Mozizásra is ez van befogva.)

    [ Szerkesztve ]

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák