Új hozzászólás Aktív témák

  • chrisnagy13

    senior tag

    Járt nálam pár újdonság az elmúlt napokban. Sorrendben egy JLH, egy chAMP és egy Furutech Formula 2 USB kábel. Kezdeném a végéről...

    Eddig a ~1k-s Tecnica USB kábelt használtam zenehallgatás céljára. Gyors, olcsó, könnyen hozzáférhető vétel volt, ráadásul miért szólnának máshogy az USB kábelek? (Gondoltam én naivan... :U ). Új kábel bedug, zenehallgatás a One-ról a 940-nel, mint mindig mostanában. Aztán jött hirtelen a csodálkozás. Vajon mit hallgattam én eddig? A kicsit sötétebb, nyomott hang egyszer csak fölszabadult. Szinte kinyílt minden. Egy egyszerű kábelcsere felért egy opcserével. Hihetetlen...

    Pityu chAMP: ehhez nehéz valamit is hozzáfűzni. Ez is csak egy erősítő, biztos, hogy nem illik bele minden láncba, biztos, hogy nem tetszik mindenkinek, de... Zseniális ahogy szól. :R A W1000X még sosem szólt nálam ennyire jól, mint a One + chAMP láncról. Tiszta, elég neutrális és részletező. A 940 kicsit vékony volt róla szerintem (bár ez betudható abban a példányban lévő ezüstözött kábeleknek), de annak kb. mindegy. Ő remekül elzenél a One-ról. :) A hangjába nem nagyon tudok belekötni, de kinézetébe igen (sajnos). Nekem túl nagy dobozban van, nem is szép, a One mellett meg kifejezetten ronda. :B Nagy dobozkeresésbe is fogtam, de egyelőre nem találok olyat mi tetszene, méretre is jó lenne és amit megérdemelne ez az erősítő. :(

    JLH: még barátkozunk. :) Nagyon egyben van a hangja, de az AT-val nem annyira jó, mint a chAMP. A Shure-ral elzenél, nincs vele különösebb gond. Kevésbé részletező, mint Pityu erősítője, meg többet is színez, de nem rossz, sőt... Csak nekem jobban tetszik az előző felállás. :) Azért lehet, hogy itt marad nálam. :)

Új hozzászólás Aktív témák