Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    Sziasztok!

    Nincs a routerem (archer C7) legfrissebb firmwarén FTP-szerver és User account menü...

    Pedib meg szeretném azt oldani, hogy kívülről éljrem el FTP-n keresztül a routerra csatlakoztatott winyót úgy, hogy ne az alapértelmezett publikus ip-n, és porton(21) keresztül lehessen eljutni hozzá.
    Nem tudom, hogy lehet e a 21-es porton kívül másikat állítani, ha igen akkor milyen tartományon belül lehetséges?

    Forwardolni kell (talán a virtuál szerveren) neki egy portot? Hol tudom és milyen értékekkel beállítani ezeket?

    A belső hálózaton problémát okoz, hogy nem kér jelszót a csatlakozáskor (sem SMB-n sem FTP-n), annak ellenére, hogy ha jól látom nincs is opció arra, hogy jelszómentes legyen, de ha egyedileg állítokis be neki azt sem kéri.

    Usb setting/folder sharingnál van egy olyan lehetőség, hogy a külső (FTP) ip-t módosítani lehessen "edit" gomb de ez nem látszik mert ügyesen satíroztam, de ott van az FTP (remote) sorában.

    Ide dob ha az FTP-nél az "edit"-re kattintok.

    Ide pedig ha az előző képen az advancedre kattintok: Usb setting/ folder sharing
    Ide dob be ha az advancedre kattintok.

    Ezen pedig a Forward/ Virtualserver látszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák