Keresés

Aktív témák

  • szatocs

    őstag

    Szép győzelem Webbertől, nagyon megérdemelte, miután kb. elárulta a csapat.

    === Szatocs ===

  • szatocs

    őstag

    Na, Hungaroringben nem csalódtam, megint volt egy kis káosz. :)

    Vettel ezt akárhogy is látja, ő magának kúrta el.

    Schumacher meg elmehet a pics@ba, kíváncsi lennék, hogy ha Barichello belerongyolt volna a falba, akkor mit nyilatkozik. Ez tényleg az a megmozdulás volt, ami nem volt szükséges.

    === Szatocs ===

  • szatocs

    őstag

    Én is arra mentem volna, amerre Barichello, mivel ha a végére nem lett volna meg az egy autóhossznyi előny, belső ívről jobb helyzetben van a pilóta. Bari is ezért ment belülre valószínűleg. Az, hogy Schumi lenyilatkozta, hogy már időben megmutatta, merre akar menni, hát ez érdekes, ok, hogy nem muszáj 10 méteren belül behúzódnia, de amikor látja, hogy már régen ott van Bari mellette, akkor minek húz még rajta, már régen tudta akkor, hogy el fog menni. Csak még akart húzni egyet, hogy hátha beijed, és fékez gondolom. De mivel a hely ott már régen megvolt, a támadó pozíciót fogott, ez a marha meg nem gondolta, hogy Bari belül fog próbálkozni. Nem szeretem egyik versenyzőt sem, de qvára nem Schuminak volt igaza. Pöcsfej unfair versenyző, idén már többször megmutatta. Na meg nem is csak idén...

    Az lett volna a szép, ha kicsit palánknak ér Barichello autója, az rádobja kicsit Schumiéra, és akkor olyan baleset lett volna, hogy öröm lett volna nézni. Akkor persze senki nem vitatná, hogy ki volt a hibás. A bírák döntése teljesen jogos szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    === Szatocs ===

  • szatocs

    őstag

    válasz hobizoli #18222 üzenetére

    Láttam azt a versenyt is, de ilyen módon rátolni valakit a falra, miközben már értelme nincs keménykedni, ott nem volt ilyen.

    === Szatocs ===

  • szatocs

    őstag

    válasz dudika10 #18226 üzenetére

    Mond, de ilyen állatságot még szimulátorban sem csinálok. Ha egyszerűen ennyi a sebességkülönbség, és már a hátsó tengelyemet elhagyta a másik első tengelye, onnantól kezdve nem a másik a hunyó, ha történik valamit, neked ez mond-e valamit??

    Teljesen felesleges volt az a manőver, amit csinált, nem attól lesz jó verseny, ha a másikat minél erőszakosabban, közel balesetet okozva megpróbálom megfélemlíteni, hogy ugyan meg ne előzzön. Ezt vedd figyelembe, meg az összes, aki ilyen marhaságokat ír.

    Ez az elfér/nem fér dolog meg azért sántít, mert elfért, mikor megkezdte az előzést, a pálya is elég széles volt, csak Schuminak derogált elengedni, így szűkítette teljesen feleslegesen a helyet. Mindenképp ő lett volna a hunyó, ha baleset van belőle, mert beengedte oda, aztán húzta rá. Bari első tengelye meg elhagyta régen Schumi hátsóját.

    A védekezés és a veszélyeztetés eléggé különválik ebben az esetben.

    (#18230) dudika10 - Alig fért el akkor egy autó, amikor kezdte az előzést? Ugyanazt a versenyt néztük?

    [ Szerkesztve ]

    === Szatocs ===

  • szatocs

    őstag

    válasz decibel #18242 üzenetére

    Akkor tapsold meg magad, és örülj. Nem hiába kapott büntit.

    (#18245) dudika10 - De könyörgöm, ha már sikerült betennie, mondd már meg, hogy miért kell még ráhúzni, ha látod, hogy kb 10-el gyorsabban megy? Értelme semmi. Ahova betette, látta, hogy pontosan elfér, oda mindenki berakta volna. A kérdés az, hogy miért volt szükség ráhúzni még egyet, mikor látta, hogy ott van mellette.

    "Schuminak derogált elengedni"
    Nem egyezik a versenyről alkotott képünk ezek szerint. - Hát ha már látod, hogy irdatlan tempóban van melletted hozzád képest, nem gondolom, hogy vállalkozni kell még egy ilyen húzásra.

    Teljesen mindegy, engem arról nem győztök meg, hogy nem Schumi volt a hibás (de kb nem csak engem nem kell erről meggyőzni, ha már büntit is kapott...), viszont én sem mondok nektek olyat, amiből változna a véleményetek. Innentől kezdve flame az egész.

    Nem hiába nem voltam ebben a topicban kb 3 hónapja, eddig is megvoltatok nélkülem, ezután is meglesztek, amik itt akkor is meg most is vannak. Engedem mostmár, hogy nyomjátok amit akartok, majd 3 hónap múlva megint benézek. Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    === Szatocs ===

Aktív témák