Keresés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz aesir #6660 üzenetére

    Igen...azaz igazság hogy egyenlőre nem tudni mi is lesz. sok múlik azon hogy milyen formát fognak végül is bemutatni.
    Mert igen, az amerikai piacon kell visszaerősödni elsősorban. Szokták mondani hogy amíg az Indianapolis pályája áll, addig mindig lesz IndyCar versenyautó, de az elmúlt 10 évben történtek rendesen megrezgették az amerikai formula versenyzést, és most hogy leesett a nézőszám, nem hiszem hogy megengedhető hogy minden maradjon a régiben.
    Meglepő hogy ők a megoldást egy (majd meglátjuk mennyire) futurisztikus,...vagy legalábbis a szemnek szokatlan, autók versenyeztetésével keresik.
    ...amivel oválon ráadásul nem is buknának nagyot...sőt valószínűleg elérnék hogy semmit.
    Ez jól is elsülhet.
    Amikor felmerült hogy világsorozat lehetne, akkor nekem is kapásból az F1-l való ütközés ugrik be...kinek nem? :)
    De ez nagyon távoli...persze lennének előnyei az amerikai sorozatnak, mert az F1-t már nagyon gúzsba kötötte a saját maga állította biztonsági korlátai.
    Mivel az amics ow kiszorulna az ismertebb pályákról...valszeg Bernie nem engedné be, így ők nem is támaszthatnak magas biztonsági elvárásokat a pályák felé....ami nekünk qva jó lenne sztem, csak ísmételni tudom Bode Miller véleményét a Wengen-i brutál lejtővel kapcsolatban, hogy évről évre rosszabb kicsit ahogy próbálják biztonságosabbá tenni, és hamarosan elveszti a 'lényeget'.
    szal vannak pályák a világban amik nagyon jók, de még nem 'szuperbiztonságosak'. délamerika-auszik-ázsia..stb.
    De nem tudom mennyire erős az elképzelés, a fokozatosságot szem előtt tartva, nekik elsősorban az amerikai ow néző kell.

Aktív témák