Keresés

Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz kukinyo #45171 üzenetére

    “It’s harsh,” he said of the penalty. “The kerb was wet. I had wheelspin so I had to move right.“

    "Kemény." - mondta a büntetésre. "A rázókő vizes volt. Kiforgott a kerék úgyhogy jobbra kellett mennem."

    Egyébként lényegtelen, az a lényeg hogy Vettel kicsit visszafoghatná magát akkor amikor nem úgy sikerülnek a dolgok ... mondjuk úgy, hogy Kimitől tanulhatna egy kis magaviseletet. :N

  • #70869248

    törölt tag

    válasz kukinyo #45171 üzenetére

    Ez elég egyértelmű sztem.
    Narain elbaxta, mert túl korán húzott ideális ívre...sztem egyedül ő a felelős.
    Vettel meg nyilatkozta amit nyilatkozott...végül is ő is lehet szétesett, vagy haragos huszonévesen, ahogy pl. MS tudott viselkedni amikor kilökték/felöklelték..mittomén az valami példaértékű, de hát ő sem volt ilyen fiatalon.
    Lehet hogy azt akarják velünk elhitetni, hogy Vettel a -szuperversenyző-, de sztem nem kell ezt bekajálnunk, és láthatjuk Vettel-t olyannak amilyen, ja..néha nagyarcú esetleg, néha nem megfelelően viselkedik..stb.
    Még mindig köröket ver emberileg arra, ahogy én viselkednék ezekben a szitukban :D
    nem is tudom..huszonpár éves, sztem joga van hülyén, és nem megfelelően viselkedni, ahogy sztem most így is viselkedett.
    Közel ment hozzá ja, ahogy külső szemmel a versenyzők mindig is szükségtelenül közel mennek a másikhoz,..mintha mindenhol a határt keresnék, de többször láttam már hogy ok nem volt rá, de mégis piszok közel mennek a másik autóhoz még egy sima lekörözésnél is.
    ...sztem az élversenyzés az másállapot, ahhoz hogy magas szinten tudja tartani a koncentrációját ahhoz, pláne fiatal korban, nem társul a hideg, számító fej.

Aktív témák