Keresés

Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Motion_Blur #32009 üzenetére

    Én nem vagyok Hamilton őrült. Az, hogy nem teszek rá megjegyzést nem azt jelenti, hogy szeretem. Sőt, az idei manőverei még gennyesebbek, nem beszélve arról, amit a versenyeken művel. De attól még idén ő szolgáltatja a show -t, és ő majdnem az egyetlen, aki tud DRS nélkül előzni.(bocsánat, elmenni a másik mellett, ha már DRS) Én nem azért nem szeretem, mert néger... ;)

    Igen. Ellenben időmérőkön meg nem volt ekkora fölénye. Vettel mindig mehetett elől, senkitől nem zavartatva. Schuminak abban az évben néha nem jött össze ez. A Ferrari akkor inkább versenyeken volt ütős az autója. De ő is ugyan úgy hiba nélkül tette a dolgát. Annyi különbséggel, hogy Schumi legalább 11 évet várt egy ilyen ütős autóra. :)

    Misi 007: De, talán az McLaren -nél. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • Qorthral

    őstag

    válasz Motion_Blur #32009 üzenetére

    Idén is az a jellemző koreográfia, hogy Seb az első 3 körben 5 mp előnyt autókáz ki aztán utána lazít végig. Pár kivételtől eltekintve. Meglepne, ha a Red Bull csak a verseny első 3-4 körében lenne képes ennyivel nagyobb tempóra ;)
    Persze eddig nagyon impresszív a szezonja, ez kétségtelen. Schumi 2004-es szezonja mindazonáltal erősebb szerintem, főleg annak tükrében, hogy nem mindig az élről indulok és elautókázok verziót láthattuk tőle. Mansellnek is több győzelme volt 9 futam után plusz egy kiesése, ami azt mutatja, hogy Őt se nagypn előzték meg pályán.
    Ezzel szemben Vettelt már 3 másik pilóta is legyőzte idén, kettő tiszta előzéssel, egy pedig tekintélyes különbséggel, ami azt sejteti, hogy ott is lett volna előzés.

    Ide sorolnám még Senna 88-as szezonját, kíváncsi vagyok Vettel képes lesz-e megdönteni azt az időmérős teljesítményt. Ha esetleg igen, akkor sem lehet teljes az öröme, mert Webber azért nem egy Prost.
    Végül egy szerintem tényleg "jobb" idénykezdet Vettelénél: Fangio 54. Vegyük figyelembe, hogy összesen 8 futam volt és nézzük meg, hogy a csapattársak hol végeztek. ;)

    Plusz Vettel idei nagy meneteléséhez valóban hozzá kell venni azt is, hogy idén alig van motorhiba ill egyéb technikai zűr, melyek a korábbi bajnokokat azért sokszor hátráltatták.

    Mindezzel nem azt mondom, hogy Vettel idei első fél éve nem totál zseniális (mert az), csak azt, hogy a királlyá koronázására még várnunk kell :)

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Aktív témák