Keresés

Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz shteer #18373 üzenetére

    Ha már előzések hiányánál tartunk - még azokat is elfelejtik a képernyőre adni, ami van. Koba is átütötte magát Sumákon, és még felvételről se mutatták!
    Akik meg Webberrel példálóznak. Az ominózus Massás előzésnél Massa már a fehér vonalon kívül kezdett előzni, és egy pillanatig se került közelebb a betonhoz, mint amikor beszúrt, Barika meg tisztán az aszfalton kezdte a manővert, és valahol a beton mellett fejezte be. És kik szerint mindig megúszta, azok csak arra emlékezzenek, hogy Webbo első győzelmét egy áthajtásos bünti után szerezte meg.
    Akik szerint meg Barika hülye volt: szerintem nem, de az aki szerint Sumi két évtizede megkérdőjelezhetetlen agresszivitása a következő körre megszűnt volna, az biztos az!

    Utánam a kondenzcsik!

  • dudika10

    veterán

    válasz shteer #18373 üzenetére

    Előzzön, csak ha a betonfal felőli oldalt választja akkor ne rinyáljon, hogy nem húzták odébb a pályáért felelős emberkék a betonfalat, az az "őrült pilóta" meg védi a pozícióját.
    Mondjuk ezért egyáltalán ne rinyáljon.
    Ha előz valaki az veszélyes, és? Aki nem bírja az adrenalint meg a veszélyt az menjen kötögetni ne az F1-be. :)

    Nowhereman: csak azt mond már meg, hogy B.-nak miért kellett a fal felőli oldalt választani? Nagy fiú, Ő aztán ott is megcsinálja, de akkor mit hisztizik?
    Ugyan olyan képkockát még pont nem láttam, amikor egymás mellett van az első és hátsó tengely, de szerintem akkor B. már a fehér vonalon kocsikázott.
    Rosszul tudom és a fehér vonal most akkor mégse a pályát jelöli? Ha ott homokágy lenne akkor is ott előzne? Nem hiszem. Egyszerűen tett a fehér vonalra, mert tudta, hogy ott beton van, nyugodtan mehet ott is.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Aktív témák