Keresés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Motion_Blur #10283 üzenetére

    Szvsz Bruno-nak már nincs hova menni, ...viszont elképzelhetőnek tartok versenyzői vándorlásokat év közben, ez nem könnyű sosem, mert ha egy támogató mint személyes szponzor érkezik a csapathoz, akkor általában megy a versenyzővel.
    de nem mindig.
    Előfordulhat hogy vagy megmaradhat a támogató a csapatnál mint a Santander a McLaren-nél Alonso távozása után, erre elég kevés az esély de a Senna név az Senna név, akár még a Torro Rosso is beüthet, ha a körülmények és a szerződések lehetővé teszik.
    Le Mans-ban már indult, a Gp2 nem hinném hogy szerepel a tervei között,..a tengerentúl pedig biztos lenne helye, de azzal még ráér..Indy-be akkor is mehet versenyezni ha itt még 2 évig semmi nem lesz.
    Én azt tartom valószínűnek hogy megpróbál sikeres lenni ebben az évében, és jövőre jobb lehetőséget találni...azaz a klasszikus úton haladni.
    De még akár az is előferdülhet hogy a Virgin-nél Di Grassi megy és bekínálják Senna-t, az is megfontolandó lehet.
    A Lotus-ra nem gondolnék...ők most sokat erősödtek azáltal hogy végigmentek a futamon, és egy teljes futam adataival tudnak dolgozni, valamint két tapasztalt versenyzőjük van, ráadásul az egyik időfutamerős a másik meg egy élcsapattól érkezett....én el nem engedném egyiket sem az első évben.

    én maradnék a sorozatban a helyében, leeshet neki valami jobb hely...a legfontosabb a meló és persze a nyitottság, innen csak felfelé vezet az út :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák