Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MichaelSD

    őstag

    válasz paramparya #9 üzenetére

    Nem tudom, de a mostani La Fonera, nem biztos hogy megéri, pláne hogy elméletileg ma ér véget a 5 Euros reklám ár.

    XMPP: sdmichael@kdetalk.net

  • kapcs-ford

    őstag

    válasz paramparya #9 üzenetére

    Az ára mától valóban €29.95 plussz posta etc..
    Németországban ingyen osztják...


    Pontosan, nekem is inkább a netmegosztásra kell. Van egy 4portos router-em amire csatlakozik lanon két gép és harmadik-ba pedig majd megy a Fonera és majd egy harmadik gép a szomszédban pedig majd használni fogja wan privát hálozatát.
    La fonera-ának két hálozata van az egyik a sajátod (privát) a másik pedig a public az alien-eknek és a többinek.
    A public hálozatnak tudod korlátozni a sávszélességét szóval nem kell attól félni hogy leterhelnek.Ja és ami fontos hogy egyik gépről sem érhető el a másik. csak net.
    Ahogy utána olvasgattam ez egy nagyon faxa router, ennyi pézé meg a hüjének is megéri nem hogy nekem. Az egyedüli feltétele az akciós routernek az hogy 30napon belül aktiválni kell és 1éven keresztül napi 24órán át járatni kell. Bár a kötelesség az inkább tanácsként van említve mert a szankció az hogy ki kell fizetned a router teljes árát vagy visszapostázni a routert. Na már az ügyintézési /peres költségük több lenne szóval nem hinném hogy nagy gáz lenne. Mivel nincs olyan elrettentő írva a szerződésben mint egy mobilszerződésben például ezért szerintem a userek többsége nem fog ezzel visszaélni aki pedig igen annak pedig ugrik a tagsága és kint lesz ebből a közösségből.
    Fentebb olvasva FPéter példáját elvileg már ki kellett volna fizetnie a router teljes árát..
    Arról pedig hogy a szolgáltató engedi-e vagy nem a megosztást szerintem érdemes megnézni a fon térképét... amelyik országban tiltják pont ott van a legtöbb foner@. Itthon pedig a szolgáltatóknak még szinte rohanni kell az ügyfeleik iránt...


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák