Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz Maranello #1236 üzenetére

    Nem eszik olyan forrón a kását. Kevés dolog van, amit ne lehetne rendbe hozni. Nem tudom, Neked mit diagnosztizáltak, de nekem gernicferdülést is megállatítottak + ezt megelőzően volt egy komoly orthopediai problémám, az orvosok azt mondták, hogy ez életem végéig el fog kísérni és sántítani fogok. Na, erre azt mondtam, hogy én ezt másként gondolom, elkeztem sportolni és mára ott tartok, hogy nem sántítok (5 kemény évembe került,de megérte), semmi nem látszik rajtam, lefogytam, amit a betegség miatt felszedtem, viszonylag izmos vagyok (állítólag :U) és nem fáj semmim (csak néhány izületem csereg kicsit, de ez a testépítés átka, nyomok egy Joint-X kúrát, és minden OK lesz megint :D). Leírád a betegséged, ha másnem privibe (bár sztem nincs mit szégyelned rajta)? Csak azért, mert nekem anno azt mondta néhány doki, hogy pl. a kosárlabdát és a focit (a futás, ugrándozás miatt) messze kerüljem el, mert nagyon nagy baj lesz. Gondolom kitalálod, hogy miket sportoltam? :D Naná, hogy ezeket, szal ennyit az orvosokról. A focin belül pedig ráadásul védtem, ami messze a legstrapásabb poszt, cserébe viszont a méreteim ellenére igen agilis és hajlékony vagyok.

    A kinézett bicajok szerintem jók, nem kel százezres cucc, hogy tudjál kicsit tekerni, ezek bőven megteszik, annyi a kritérium talán, hogy mágnesfékes legyen, mert az jó halk és nem árt, ha pulzust is mér, de ez már a 20.000 kategóriában is alap. Egyébként Attilam tanácsa megszívlelendő, a konditerem csodákra képes (lásd engem) :).

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák