Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz Acor #1467 üzenetére

    Az igen, az kellemes lehet! Hát az i7 4.2-n az már durva cucc.. :Y Mondjuk, sajnos nem hinném,hogy én egyelőre beruháznék egy i7 konfigba.. Viszont nekem most csak fel volt hajigálva a játék,mert nemrégen megfeküdt a winem és nem volt türelmem újrarakni rendesen, mentésekből írtam felül meg másoltam be a gépeket, az egész airplanes, effects és gauges mappát egyszerűen felülírtam a régivel, semmi defrag utána, tehát nem is várhattam csodát. Most, mivel látom,hogy mások komolyabban veszik.:) így csináltam neki egy üres partíciót, raktam rá egy 64 bites win7-et, egy másik üres partícióra felraktam a gamet, sp1-sp2, mindig újraindítva, ahogy tanácsolják:) Minden addont és gépet egyesével, reboottal rakok majd, meg a végén tolok egy folder name szerinti defragot. Aztán ha nem lesz elképesztő fps emelkedés, akkor nem írok ide semmit: :DDD , ha meg lesz, akkor rakok majd be képet :DD Először is halásznom kell egy crackes Frapst.. :D

  • andorra

    őstag

    válasz Acor #1467 üzenetére

    Ha FPS ről beszélünk az csak akkor ad tényleges információt, ha emellé megadjuk az összes olyan információt ami ehhez mindenképpen szükséges. Elősorban az FSX custom beállításait. Másodsorban az alkalmazott kiegészítőket, és a területet.

    Pl nálam:

    GRAPHICS:

    Frame Rate - Unlimited (FSP Limiter 20FPS)
    Full Screen Resolution 1650*1050*32
    Filering: Trilinear
    Anti-aliasing: on
    Global Texture Resolution: Very High
    Lens Flare: On
    Light Bloom: Off
    Advanced Animation: On

    AIRCRAFT: Ultra High
    (Minden On)

    Scenery:

    Minden maximumon !!! + On
    Kiveve: Water effects: 2x
    Ground Scenery Shadows: Off

    WEATHER: Ultra High

    TRAFFIC:

    A t d 63% G a t 30% A v d: minimum R v 43% S a f 50% L b 50%

    (Bp 1.4-en ez 11-16 FPS Ferihegyen)

    Tényleg jó lenne olyan konfigról hallani, ami ilyen (netán még erősebb) beállításokkal sem menne 20FPS alá sehol.

Új hozzászólás Aktív témák