Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mg105

    senior tag

    válasz Doky586 #25803 üzenetére

    A gond az, hogy egy hónap után már nem 100-as az SSD. Ha az Intel hivatalos progiját megnézed (rajta van az is a screenshoton), ők értelmezik GB-ban. A fórumukban a hiba kivizsgálása után annyit mondtak, hogy ez van, a garanciát a host write alapján nézik, de nekem nem az lenne a célom, hogy a gari idejét épp hogy kihúzza. Mivel csak egy túllőtt energiagazdálkodási beállítás miatt ír ennyire sokat, és én nem hordozható gépben használom, megtehették volna, hogy opcionálisan ki lehessen kapcsolni vagy csökkenteni, esetleg egy alternatív firmwaret kiadtak volna. Szerintem nem rossz dolog, hogy tudjuk monitorozni ezt az értéket is. Akit eddig nem érdekelt, az továbbra sem nézi meg, aki viszont szeret bóklászni az általa megvásárolt termékek lelki világában, optimalizálni dolgokat, az megteheti. Persze a Te véleményed is érthető, a legtöbben csak a végeredménnyel foglalkoznak, működik, gyors, aztán ha megdöglik vesznek másikat. Én azért szeretném kitolni az élettartamát, amennyire lehet.

Új hozzászólás Aktív témák