Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz TechN7ne #51053 üzenetére

    Mivel semmilyen ténnyel, adattal nem tudsz szolgálni, így nincs miről beszélnünk.

    Melegedés szempontjábol max. terhelésen 70 fokig ment fel a 980 nálam és a 970 evo sem ér el magasabb hőfokot (70 körül tanyázik ő is).

    Tényleg nem érted, hogy ez múlhat a hardverkörnyezeten is? :U

    Nem egy géposztály a 980 meg a 970 EVO Plus, ettől még a 980 sok esetben lehet megfelelőbb egy adott hardverkörnyezet+userprofil miatt. Én desktopba jóval olcsóbban vettem 980-at, de alapból is kíváncsi voltam rá, hogyan működik, max terhelésen 42/45 celsiust mért a monitorozó app, be is raktam ide a terminalkimenetet róla, de más fórumtárs is kb ugyanezt az értéket mérte, tényleg nem értem, miért erőlködsz tovább, ha semmivel nem tudod igazolni, amit nem is kell, mert nálad olyan hw-környezetben úgy működött, de ez nem jelenti azt, hogy alapból ilyen.

    Sajnálom, hogy nem értetted, amiket eddig leírtam meg azt is, hogy mi sem értjük mit szeretnél bizonyítani így, hogy nulla adattal tennéd ezt. Nagyon nincs erről mit beszélni tovább... ;)

    pedig úgy lett volna az igazi ,ha ugyanolyan környezetben van tesztelve a két alany.

    De legalább a végére csak megértettél egy fontos részletet! :R

    Samsung 860 EVO 1TB SSD 30eft 6,7TB írás még garis

Új hozzászólás Aktív témák