Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz FollowTheORI #137344 üzenetére

    a telefonom felso kategorias oled (amoled), es neha azon sorozatozok (5.5" kb 20 centirol), szoval pontosan tudom mirol van szo. tetejeben nalam a projektor ismert arrol, hogy nagyon sotet jelenetekkel valamennyire bajban van (bar szubjektive kevesbe, mint egy IPS tv).

    namost, vehettem volna hasonlo aron egy 55"os OLEDet. vagy vetithettem 120"en ugy, hogy le kell sotetiteni, es a feketeje ugy se lesz olyan jo.

    paradox modon projektoron pont az urcsatak, amik sokkal de sokkal jobban neznek ki, mint egy 55"os TVn. vagy ott a love death and robots, a [link] zima blue epizodot (ami felig az urben jatszodik) demonstralni hasznaltam baratokkal, hogy ezt tudja a rendszer.

    bizonyos szint felett kompromisszumos lesz minden. allitolag egy deneverbarlangban egy sim2 egy megfelelo vaszonnal siman hozza az oled TVk kepet, de ott csak a projektor 30ezer eur.

    Miklós315: barati korben egesz nyaron kb ezt toltuk nalam :DDD.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Mik76

    senior tag

    válasz FollowTheORI #137344 üzenetére

    Sok ember abban a tevkepzetben el hogy a keszulekek kontraszt adatai es a lathato minoseg beli ugras az ugyanakkora. Hogy egy 1:100000 kontrasztu gep kepe fele olyan elvezetes mint egy 1:200000 ami teves. Valosagban annyi tortenik hogy az elobbi gep egy egytol nullaig terjedo skalan a feher 0.00001 fenyesseget elero feketet kepes produkalni (eppen hogy nem csont fekete) a masik meg 0.000005 szintet tud. A lathato kulonbseg szinte elhanyagolhato, megis sokan ugy kepzelik hogy eg es fold.
    Nem.
    Az oledek "vegtelen kontrasztja" ennyi erovel vegtelenszer jobb elmenyt kene hogy jelentsen, de gyakorlatban megint csak egy picivel jelent dinamikusabb kepet. Ez csak marketing, semmi mas.

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Új hozzászólás Aktív témák