Új hozzászólás Aktív témák

  • Tertius

    tag

    Rogue One spoiler-mentesen

    Ez bejött és ütött, nagyszerű film. Mindenkinek ajánlom.

    Spoileresen

    Kicsit lassan indul, és a terv ellopása mint cél sem úgy alakult ki, ahogyan azt elképzeltem magamban, de ettől függetlenül az egész nagyszerű film, a felépítéstől kezdve magáig az igazi akcióig, a birodalmi bázis megtámadásáig. Tetszett, ahogyan a ma technológiájával (CGI és tsai) megvalósították az eredeti trilógia világát, mintha Karácsony lenne ;] . A fél végi csata nagyszerű, van minden, ami szem-szájnak ingere, és jó a történet, szóval van súlya a harcnak, nem csak CGI orgia, minden szinten jó, dramaturgiailag is. A Gyűrűk ura végső csatáinál éreztem hasonlót, nagyon a helyén van az egész. A szárazföldi támadás lehengerlő, külön tetszett, hogy van hullámvölgy a csatában (gondolok itt a lázadó szárazföldi támadás megindulásának meglepetése miatti kezdeti sikereire, utána a völgyre, hogy a birodalom visszaüt, majd a vége felé a lázadó flotta lehetővé teszi a csodát, és megcsinálják az akciót). Engem megvettek kilóra. Ami negatívumot tudnék mondani, azt Darth Vader magyar hangjára mondanám, és arra, hogy egy-két, NAGYON drámai jelenetsortól (a támadás alatt, illetve a Halálcsillag pusztítása) mintha nem lenne elég erős zeneileg. Utóbbit az előző résznél is éreztem, egy-két témától eltekintve eléggé sima, közepes érzés volt. Nem rossz, csak nem olyan, mint a régi trilógia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák