Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz FollowTheORI #94900 üzenetére

    Igen láttuk, de most akkor ahány bolygó annyi rakomány volt ezeknél? Mert kétlem, hogy x év alatt ami a Promi és az Alien között eltelik megtudnának változni a fémtojások igazivá amit az 1-ben is megtalálnak és a 2-ben szabadul el a buli. :D

    Lehet fantáziálni, én már azt teszem majdnem azóta, hogy láttam a filmeket mert egyik se mondott ezekről semmit csak vitte előre a cselekményt, a W-Y fúzió is csak lett és kész, képzelje el mindenki magától.

    Ez a folytatás engem is érdekelne csak azt nem tudom, hogy a Prometheus átnevezése után ebből lesz-e valaha valami, nekem tetszett volna ha ezt is viszik tovább és még bedobják az igazi Alien előzményeket is.

    Olvastam én is, hogy akar még egy párat, és azt se feledjük, hogy ha sikeres lesz nemcsak ezek jönnek hanem az igazi 3. része az Alien-nek ami remélhetőleg nem egy izé lesz mint a 2 után mind(tudom, tudom, a 3 nézhető de ez kevés még mindig 2 ilyen rész után).

    Amúgy meg királyul készíti elő Scott is az Alien remake-et, az új Ripley is milyen király már. ;] ;]

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák