Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz gyuromoj #137307 üzenetére

    Amíg pandémia van, tologatni fogják... érdemes megnézni a boxoffice-t mennyire a földbe állt a vírushelyzet óta... jó nagy bukta ez a studióknak, meg persze idénre veszteség a köbön a moziknak is.

    Tenet is a töredékét hozta, mint amit vártak gondolom... de ez van. Szerintem jól megnézte mindenki mi lett, és szépen nem fog jönni semmi film moziba idén, sőt lehet jövőre se. :)

    Ép nemrég lehetett olvasni hogy az USA eü vezetője is nyilatkozta, még ha lenne is vakcina most azonnal majd egy év lenne mindenkit beoltatni, hogy kellő immunitás alakuljon ki társadalmi szinten... és még vakcina sincs. Addig meg kevesen fognak elmenni moziba, mert para van... főleg odakint, ahol fizetős az eü. :)

    Sajnos szerintem a Dűnét is el fogják tolni... vagy pedig óriási bukta lesz (anyagilag) és lehet emiatt a folytatása sem készül el egyhamar. :(

    Most még szerintem úgy érzik, hogy az év végi ünnepi szezonra ki lehet majd mozdítani az embereket, ennek szól a december, de szerintem nem lesz ebből semmi. :N

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák