Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na doctor sleep:

    ahogy indult, az első felére simán adnék egy 10/8-at, majd szépen kifogyott a szufla... (hehe: szufla... a könyvben így nevezték az "életerőt", amit kiszívtak a ragyogó gyerekekből) pár ponton éreztem bizonytalanságot: pl ahogy az elvonón csak úgy odadobja a dr-nak, hogy hol az órája, amit elveszettnek hitt... ezt teljesen feleslegesnek éreztem, hogy ilyen apróságra kitértek... billy sem halt meg az első összecsapáson, dan sem halt meg a végén (pedig a könyvben azt hittem, hogy meg fog halni, de nem) ...abra fizikailag ott sem volt a végső összecsapáson, hanem otthonról trükközött... a hotel le van égve a könyvben, nem kapott ekkora szerepet... csomó eltérés volt, amit én nem követtem volna el... egynek jó volt, de nem egy sokszornézős film... 10/6-ot adnék végül rá... ebből simán lehetett volna 2x2órás, bővítettben 2x2.5órás mozi, ami megpróbál jobban könyvhű maradni :K

    #értékelés

    [ Módosította: Qru ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák