Keresés

Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Jégkokó #7571 üzenetére

    ha jól emléxem találta a 2.ban is ellenfelet, az elsőkön kívül is, csak már régen volt... :B

  • G@bi90MR

    aktív tag

    válasz Jégkokó #7571 üzenetére

    Max Payne 2: The fall of Max Payne története

    "A játék történetét tekintve igaznak bizonyultak azok a hírek, hogy bonyolultabb szálakon fut a történet, több a történés, az azonban sajnos nem, hogy hosszabb játékidőre számíthatunk. Én hozzávetőlegesen 8-9 óra alatt végigvittem a történetet (de lehet csak én vagyok túl jó ). A második rész kb. egy évvel az első után játszódik. Itt Payne nyomozó már egy harcedzett rendőr, akit megkeserítettek a múlt eseményei. Azonban váratlan fordulatként, felesége és gyermeke halála után (lásd első rész) ismét szerelmes lesz, egy bizonyos Mona Sax-ba (majdnem sex). A probléma ott kezdődik, hogy a kiszemelt hölgyemény a másik oldal egy valószínűsített bérgyilkosa. Ezért van, hogy a fogdában találkozunk vele. Itt egy a Max Payne-re erősen hasonlító ürge még be is azonosítja, hogy őt látta valami tett helyszínén. A történet folyamán többször is találkozunk a probléma forrásával, hiszen most ő körülötte forognak az események. Két alkalommal még a bőrébe is bújhatunk, amikor is Max ájultan fekszik valahol. A játékban lényegében azért hajszoljuk az igazságot, hogy segíthessük „társunkat”, ezért minden erőt megmozgatunk, mindenkin keresztül gázolunk, aki utunkat állja. Feltűnik néhány ismerős figura is a játékban, ezek azok, akik az előző részt túlélték valami úton. A szálak addig-addig keverednek, mígnem eljutunk a történet elején látott helyszínre (mint az egyben).
    Itt sajnálattal vesszük tudomásul, hogy barátnőnk tényleg a másik oldalon áll.. Azonban az elfogásával, vagy legyőzésével nem kell foglalkoznunk, mert a főellen egyetlen lövéssel végez vele. Ezt követően mintegy bosszúálló angyalként vehetjük őt üldözőbe és nehézkesen végezhetünk vele. A történet folyamán kétes ügyletekbe is keveredik hősünk. Ezek közé tartozik, amikor maffiózókkal karöltve harcolunk egy rövid ideig, vagy amikor lelőjük kolléganőnket, aki mellesleg nem tiszta. Éppen ezért a játék egy bizonyos szakaszára törvényen kívülre helyeződünk."

    Forrás: www.gamechannel.hu

    mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

  • brownus

    veterán

    válasz Jégkokó #7571 üzenetére

    mi is tegnap néztük meg, nekem tetszett. a film képi világa rendben volt és a drogos hallucinációk megjelenítése is, az pláne! lehetett volna kicsit több akció és bullet time a filmben, nem csak az az egy.... és mark-nak lehetett volna kiéltebb és szomorúbb feje is:) jó volt a zenei aláfestése is a filmnek, 7/10, lehet ez a 7 sok is egy kicsit.... sajna mb volt a corvinban

    azon mosolyogtam, hogy a filmben szerepet kapott sucre, és earl faterja:D

    jaja, hitmantől sokkal jobb!

    (#7578) deniro2, ha jól tudom a scriptet tarantino írta, és az első felét ő is rendezte. onnan vette át a staféta botot roudrigez, hogy megérkeznek mexikóba!?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák