Keresés

Aktív témák

  • Cola111

    aktív tag

    válasz Arnold2 #16684 üzenetére

    A karakterek aránylag emberesen ki vannak dolgozva, mégsincs egy sem, akivel azonosulni tudntam volna és ez nem feltétlenül a színészek hibája.Rengeteg dialógus csak szimplán steril és zajlik, nincs benne semmi súly.Pedig sok-sok olyan jelenet van ahol frappáns beszólásokat, párbeszédeket lehetett volna alkalmazni.Ezek az angol beszólások meg utalgatások kifejezetten irritáltak. :o Én kicsit hiányoltam a film elejéről a „szélhámosságot”.Az a 3 sztori egybekötve kicsit túl nyers volt.
    Aztán kezd szépen belerázódni és egyre zavarbaejtőbb helyzetet látunk, sőt izgulni is lehet ebben biztos vagyok.Nem mondom, hogy abszolút kiszámítható, de nincs is túlbonyolítva.Igazából az úgymond fordulatokkal az a baj, hogy leleplezik a filmben előforduló logikai bakikat.A hangulattal sincs semmi gond, kezdettől benne van a bukás a dologban, de szinte végig leköt a cselekmény.Ez egy nagy plusz
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Melyik színész nem alakított HIV fertőzöttet (még) amerikai filmben?

    Aidan Quinn
    Tom Hanks
    Angelina Jolie
    Julia Roberts

    pls aki tudja :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák