Keresés

Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz koxx #13831 üzenetére

    de figyelj már.. mi a ráknak kellett volna a végének lennie?... egymás karjába borulás?.. éljenzés vagy hurrázás?.. vagy, hogy meghal a csaj meg a bébi is?...
    ez pontosan tökéletes volt így, jött a Tomorrow, és a nő és gyermeke így megmenekült, de semmi felesleges tömjén tovább, teljesen felesleges lett volna, a lényeget, a bébi kimenekítését láttuk, erröl szolt. Sztem baromi életszerü volt, jo sok nyers erőszakkal mondjuk, de kellett. Egy -sajnos- abszolut elképzelhetö jövöt láttunk. Terminátor meg robotbaromságok nélküli poszt jövőt. Ami baromira letaglozott, a sok vágás nélküli kaszkadörmunka, amikor a motorosok üldözik a kocsijukat az elején, kibassza rájuk az ajtot, hogy rávágodik már a háztetöre aztán a földre, kemény. és abszolut vágás nélkül ment.
    Nem tudom. Engem nagyon meg tud fogni egy ilyen erejü alkotás, ami -egyrészt- erről a témáról szól, másrészt ennyire erőssen meg van valósítva. Legutóbb a ghost in the shell 1 -nél éreztem hasonlót érzést, ott is a kép+zene annyira adta magát, hogy nagyon.

    ja, és :) simán benne volt , nem tudom figyelted-e, a 2008-ra világméretú influenzajárvány... Addig a pillanatig nem is tudtam egyébként, mikori a film, azt hittem 09-es..
    Nem. 2006-os.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák