Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    válasz Lori82 #7241 üzenetére

    Jó kérdés, nem igazán számoltam össze! Szerencsére még az árak elszállása előtt megvettem pár játékost, persze nyilván ők sem voltak olcsók.
    A belga nemzeti csapatos kb. 250-280 ezerbe kerülhetett, ebből IF Benteke 120, Nainggolan 70k (nem tudtam már várni vele, pedig tegnap reggel volt 55k is), Lukaku 35-40k, Kompany 60k körül, Alderweireld megvolt még az SBC előtt, mert őt a BPL csapathoz akartam felhasználni, de végül a belgákhoz ment, ő olyan 20-30k volt talán.
    October Opponents: szerencsére itt is megvolt a nagy részük, kb. 20-30 ezerbe került.
    Two Leagues: szerintem ez olyan 70-80k lehetett összesen, Gaitán pl. egymaga 10k volt, mert csak egy volt a piacon... Meg ugye ha 86 fölötti, akkor drága, pl. Busquets (30-35k)
    BPL: Ide ugye kellett 2 inform... Sajnos hülye voltam és nem vettem meg Mosest amikor még 25k körül volt, úgyhogy kb. 50-55k-ért vettem, illetve még IF Allen kellett, ő is olyan 20-25k volt. Ha jól emlékszem megvettem Bravot, ő végül kimaradt, de 10k körül volt. Cazorla 20-25k, Fabregas 25-30k, a többi már nem jut eszembe.
    Szóval összességében drága volt, de közben adott 1-2 jó lapot, pl. Vardy is 30k felett kelt el, Firminho, egy rakás fogyóeszköz, azokat is mind eladtam. És Hazard is jónak tűnik, tegnap 1 meccsre volt időm, lőtt 1 gólt és adott 1 gólpasszt, de sajnos 4-1-nél kilépett az ellenfél, így abbamaradt a dolog. Direkt nem játszottam konkrétan rá, de amikor nála volt a labda nagyon jól mozgott, én iszony gyorsnak éreztem, remekül cikázott a védők között.

    Mennyid van rá amúgy?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák