Keresés

Aktív témák

  • egle

    tag

    válasz Kicsirics77 #4110 üzenetére

    Nem hinném hogy a hálózattal lenne gond. Amikor voltak nálunk kint a szervízesek, megnézték a hálózatot is és a modemet is. Ez olyan délelőtt 10-11 közötti időszak lehetett, ha senki nem használja a "netet" vagy csak kevés ember van fent, akkor nincs gond. A modem bírja, a hálózat bírja. Megnézték, ezt mondták, így én is csak ezt mondhatom. Ők annyit mondtak, hogy arra tippelnek hogy a fejállomásnál lehet a gond. Namost az érdekesség az a dologban, hogy akárhányszor hívtam őket, mindig úgy fogadták a bejelentésemet mintha azelőtt ilyen soha nem fordult volna elő. Erre mondtam az előző kommentben hogy fogalmuk nincs mi zajlik a saját házuk táján. Ha nem így lenne, akkor már mondta volna hogy pl. " Igen tudunk róla, és ez + ez a probléma, és ez + ez a várható kijavítási időpont, és elnézését kérjük, és blablabla..." De nem így történt, szóval fogalmuk nincs ezeknek hogy mi van. Vagy igen, de nem érdekli őket (!?)
    Nagyjából december huszadika óta létezik ez a probléma, úgy gondolom hogyha egyáltalán egy kicsit is érdekelné őket hogy valami nem stimmel, akkor ez a hiba már rég nem is létezne.
    Maga a hálózat meg kb. maximum 5 éves lehet. Annyira szerintem nem régi az.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák