Aktív témák

  • egle

    tag

    1 megás vonal a fibertől, 2008.01.19 12:00 előtt pár perccel. Nos úgy gondolom hogy 100% -osan itt az ideje hogy a GVH ellátogasson a fiberhez.

    Tegnap felhívtam a központjukat hogy azért lassan 1 hónap eltelt basszátok meg, most telefonálok hatodik alkalommal basszátok meg, nem kellene talán visszahívni valami nagyokosnak, ha már itt jártatom a pofám meg költöm rátok a pénzemet? Hátha lehet hogy csak nem viccből telefonálgatok? 1 óra múlva vissza is hívtak (fel is írtam egy papírra, ilyen csoda is ritkán esik meg az emberrel), ahol elmondtam a csókának is hogy mi a probléma, és elmondtam azt is hogy én mint mezei user arra tippelek, hogy annyian használják a netet, hogy a kritikus időpontokban a hálózat nem bírja el ezt a rengeteg felhasználót. Mi másra lehetne tippelni, amikor ilyen a "net" kb. délelőtt 11:00 és éjfél között hétköznaponként, hétvégén meg egész nap? Erre ilyen szöveg, szerinte ez nem biztos, mert "A FIBERNET HÁLÓZATA ÚGY VAN KIÉPÍTVE HOGY BÍRNIA KELL EZT A RENGETEG FELHASZNÁLÓT!!!!!!"
    :D :D :D :D :D :D

    Majd bepisiltem a röhögéstől, azért jó arcok ezek, de komolyan. :D :D :D :D :D :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák