Aktív témák

  • egle

    tag

    Engem tudjátok mi az ami a leginkább zavar, és megdöbbent? Hogy miért nekem kell könyörögnöm azért, hogy ugyan kapjam már meg a pénzemért azt amit ígértek! Addig jó vagyok amíg aláírom a hűségnyilatozatot meg fizetek, utána meg természetesen mehetek a francba? Hát azért álljon már meg a menet, nem a két szép szemükért fizetek, hanem azért hogy az a valami működjön. Ami ugye még véletlenül sem közelíti meg azt az értéket amennyinek lennie kellene. Nagyon szép meg jó azt állítani fibernetes oldalról hogy van 1 megás vonalunk is hűűűű, meg még nagyobb is hűűűű, de azt azért illene hozzá tenni hogy ha nem használják többen párszáz főnél, vagy este/hajnal van, AKKOR és csakis akkor hozza ezt az eredményt. Amúgy jó ha a negyedét megközelíti, bár sajnos attól is igencsak messze van.
    Szóval tényleg borzasztó hogy ebben az országban mindent meg lehet tenni büntetlenül. Biztos vagyok benne hogy amit a fibernet csinál, azért jobb helyeken felszámolnák a céget, vagy legalábbis olyan szinten megbüntetnék hogy köpni nyelni nem tudna. Aztán jöhetne a következő, aki talán ért is ahhoz amit csinál.

Aktív témák