Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    fejfájásra kb. mind1, csak Forte legyen. Jelenleg a Panadol-nál tartok, mert abból általában 1 is elég. Kb. fél év alatt immunissá válik a fejfájásom az adott fájdalomcsillapítóra, ilyenkor váltás egy másikra.

    Eddigi rekordom 2-3 óránként 1 Cataflam (ha nem használt, akkor fél óra múlva utánnaengedtem még1-et) 4 napig, miután egy 2,5 órás szájsebészeti foghúzás után hiányos álkapocs csonttal (1cm x 0,5cm-es csontdarabot csiszoltak ki, hogy a fogat el tudják távolítani) és 3 varrattal a fogígyben lábadoztam.
    Emmellett kaptam az antibiotikum+gyulladáscsökkentő kombinált dilibogyót (ezt is és a catafamot is a doki írta fel), eredménye, aludtam szinte egész nap, csak wc-re és újabb bogyók bevételére keltem fel...

    Az általános, régen jól bevált fájdalomcsillapítók nálam mit sem érnek.
    Fogfájásnál még egy verzióm volt, cataflamon éltem munka közben (kettőt vettem be egész nap), majd este 7-8 körül félig-meddig véletlenül (megfeledkezve, hogy begyógyszereztem magam) elkezdtem töményezni egy összejövetelen. Akkor nagy gond nemvolt, de másnap - olyan fejfájással keltem, hogy nem volt fájdalomcsillapító, mi kivette volna. Máskor meg egy ilyen iszogatást észre sem vett a fejem.

    Tanulság: bogyóra piát bevenni veszélyes...

    Ha esetleg valaki tudja, hogy melyik tenyéren és hol van a migrénes fejfájásnak a nyomáspontja (nem tudom mi a hivatalos megnevezése), kérem ossza meg velem.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák