Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    Sziasztok!

    Egy ismerősömet letiltották és érdekes mód nagyon gyorsan banolták 1-2 napon belül.
    Valaki feltörte és megváltoztatta arab névre meg kép(ek)re a profilját.

    Ezen már végigment:
    https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907

    Nem rakták vissza a profilját, amire ráadásul meta hirdetés is lett véve a vállalkozásukhoz. Szeretnének fellebbezni, mert ez a gyors ban eleve vicc. Nem tűnik fel nekik, hogy addig gyakorlatilag fix IP címről volt bejelentkezve, utána meg hirtelen jött 1-2 TOR/Proxy akármilyen tökre más belépés?

    Van egy egzakt e-mail cím ilyen esetre, hogy ne ezt a robotizált formanyomtatványos balhét kelljen megint kitöltögetni?

    Köszönöm!

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz _ocsisajt #32142 üzenetére

    A lényeg kimaradt: Lefejezős videót osztott meg a hacker, azért lett banolva.

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

  • _ocsisajt

    őstag

    Sziasztok!

    Erre tudtok valami megoldást?

    "Jelenleg ezt a módosítást nem tudod elvégezni.Ez azért van, mert észleltük, hogy olyan készüléket használsz, amelyet általában nem szoktál, és gondoskodnunk kell a fiókod biztonságáról. Ezt a változtatást akkor fogjuk lehetővé tenni számodra, ha már egy ideje használod ezt a készüléket."

    Szeretnék letörölni egy kamu email címet a fiókomból, ugyanis tegnap feltörték a facebook fiókomat és vissza is lett állítva, de egy krikszkrakszos hotmail bent ragadt... Ezt már a metában próbálom és nem az account centerben amúgy.
    Fun fact: Steamemet és epic gamest is feltörték (jelszó megváltoztat, google-em leszed, másik e-mail, volt nincs fiókom 65 játékkal!), steamet visszakaptam (ott érdekes elég volt a receiptek igazolása), epiccel most küzdök, harmadik karika után sem akarják visszaadni, pedig már a csillagokat is lescreenshotoltam nekik. Tegnap voltam rendőrségen, megtettem feljelentést személyesen, kíváncsi leszek mit lépnek...
    Ott is elmagyaráztam, hogy nem a "kattintós fajta voltam", hanem google adagszívárgás után kerültek ki az adataim. (Most már semmit sem mentek, jelszavakat megváltoztattam, ahova tudtam 2FA-t tettem). (Próbálkoztak Binance-nál is, de ott volt annyi eszem, hogy van 2FA amióta használom)

    Visszatérve a fake email leszedésre, erre most mennyit várjak***??? Már szeretnék FB-re is 2FA-t állítani, de nem tudok...

    Ja igen egy kis érdekesség... Amikor feltörték a steam fiókomat és epicemet azután (meg 1-2 kínai shopban is próbálkoztak vásárolni, de nem volt fedezet számlámon hála égnek, azokat is visszavettem)
    Pénteken törték fel a kínai+epic+steames cuccokat. Vasárnap beszéltem yarddal előszőr, majd miután beléptem volna a mailembe a telefonom szó nélkül kikapcsolt. Nem tudok azóta mit csinálni vele, pedig 80% akksin volt kb. Teljesen tégla lett! Se nem tölt, se nem tudom bekapcsolni, semmi! Kölcsönkértem egy telefont amit végleg odaadtak nekem és azon gyári visszaálítás után beköltöztem újra... Gondolom ezért nem engedi fész, hogy töröljem a kamu mailt, az "új" teló miatt...

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz zaparkas #34750 üzenetére

    MOST sikerült végre leszednem a hacker fake emailjét! Próbáld meg!

    Viszont a 2FA próbálkozásomra (be szeretném már végre állítani) ugyanazt írja ki megint... Akkor megint várás...

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák