Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matteo_szg

    őstag

    válasz h1mpi #6782 üzenetére

    Továbbra sem értem a dolgot...Sem az ASUS, sem én nem kérünk olyat senkitől, hogy ajnározza a termékeinket ezen a fórumon. Ha ezt valaki mégis megteszi, az a saját dolga, nem része semmilyen megállapodásnak. Jones mellett idén GumisPeti is támogatásban részesül PC modding fronton, tőle sem kértünk semmi ilyesmit. Ha pl. Achill3us jövő héten megkeres, hogy szüksége lenne egy alaplapra, kipróbálná, ő tőle sem kérnék ilyesmit.

    Legyenek eredmények, legyen értelme, amit csinálunk, ennyi. Ha valaki ezen túl megy, és adott esetben ez visszatetszést kelt, azt a személyek egymást között rendezzék le. Ebbe kérlek, ne keverjétek bele az ASUS-t.

    Ha pedig valami nem jó, akkor az nem jó. Legutóbb Achill3us is megírta nekem, hogy az adott tuninghoz nem jó az ASUS lap, amit kapott. Kevés, gyenge, stb. Teljesen természetes, és elfogadjuk.

    Részemről te is kimondhatod, hogy szar a Maximus V Formula, nyilván nem a levegőbe beszélsz. Reméljük, egyszer lesz jobb tapasztalatod is.

    Ami pedig általánosan a topik hangulatát illeti, ne cseszegessétek egymás, kérlek. Ezt így általánosan mondom, nem neked címzem.

    jupiiii

Új hozzászólás Aktív témák