Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz helkis #7107 üzenetére

    ahogy érzed. nem kötelező semmi sem, tiszteletben tartom a véleményedet de nem értek vele egyet. nem tudom ti azelőtt mivel segítettétek egymást más csapatokban, mennyire volt közös support és mennyire találkoztatok személyesen vagy teszteltetek együtt. én szüken véve ezeknek a feltételeknek a teljesülését és megosztását hívnám csapatnak. ami nekem előtte az OCTeamHungary-nál ezt jelentette. a Team Hungary nem erről szólt már az elejétől sem. hanem a HWBOT rankingról. minnél feljebb juttatni a magyar zászlót, így kiállva a nemzetközi fórumok/csapatok ellen. se több se kevesebb. ezen kívül vannak akikkel soha nem találkoztam még személyesen és vannak akikkel kb napi heti szinten beszélek vagy tesztelünk együtt. persze segítjük egymást sokkal inkább mint előtte, mert közös érdekünk, de attól mert belép valaki nem fog semmi járni neki mivel ahogy eddig úgy ezután sem vett részt semmilyen tevékenyégben, ebből fogva ha nincs elvárás a tagokkal szemben neked miért is lenne fordítva? ha ez bárki számára félreérthető volt sajnálom. de szerintem ez így logikus. a facebook-rol pedig több vitát nem fogunk áhozni ph-ra, mert előzmények nélkül csak félreértitek a szituációt és ilyen vitákba keveredhetünk. énis sajnálom és csalódott vagyok, hogy nem vált be az ötletem, vagy eddig élt. de ez van a tuning megy tovább, szerintem aki eddig is tesztelt és közeli viszonyban volt a másikkal, az ezután is változatlan marad. részemről nincs harag senkivel szemben maximum a koncepció volt rossz mert mások vagyunk :R

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák