Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nimmy001

    csendes tag

    válasz Delila_1 #16296 üzenetére

    Köszi, ennél egyszerűbb volt a megoldás, többen dolgoznak vele, és nem kerül elmentésre csak mailben küldésre.
    Van ugye egy kiinduló fájlunk (nevezzük munka1-nek), ami tartalmazza a forrást, mindenféle hivatkozással, amitől nagy lesz az egész, meg egyébként se kell mindenkinek látni ezeket, meg miután ezt kitöltik megfelelően, egy gombra kattintva keletkezik egy célfájl a segédfájlon keresztül, amit előzőleg létrehoztam (nevezzük munka2-nek), és ebben már csak a végeredmény kell, hogy látsszon, semmi hivatkozás meg egyebek (mint ha irányított beillesztést használnánk), az egészben felül van pár összevont cella, és azok nem működtek jól.
    Végül az oldotta meg a dolgot, hogy az üres munka2-ben beállítottam a nyomtatási nézetet pont úgy, ahogy kell majd nyomtatáshoz, illetve azoknak a celláknak a magasságát beállítottam ugyanebben a fájlban, rámentettem, és így működik, így már az összevont cellákat is jó méretre hozza ki, és egy oldalra, amit egy oldalara kell, minden gépen, minden módosítás után. :)
    Köszi még egyszer, aki hozzászólt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák