Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergospy

    csendes tag

    Sziasztok, eddig működött nálam a Gránit Bank alkalmazása rendesen custom romon, magiskkel rootolva, nfc-s fizetés is ment vele legtöbbször, de úgy tűnik mától nem hajlandó elindulni root miatt.
    Valaki tapasztal még ilyet, esetleg sikerült megoldani?

    A hibaüzenet: Telefonod biztonsági beállításai nem teszik lehetővé az alkalmazás használatát.

    Magisk legfrissebb, magisk hide-nál be van kapcsolva a Gránit, a magisk alkalmazást is elrejtettem az alkalmazás átnevezésével. A safetynet ellenőrzésen átmegy, többi alkalmazás (Revolut, Telekom) működik rendesen, csak a Gránit nem akar.

    Ha a root, meg a magisk el van rejtve, akkor mi baja lehet még? Nem tetszik neki a gyári alapú custom rom? (Samsung Galaxy S7, android 8.0)

  • gergospy

    csendes tag

    válasz ztoldy #4652 üzenetére

    Nem tudom, mi lehet. Más telefonon most lett frissítve minden (gránit, magisk), azon jó. Nekem a magisk tök másra van átnevezve. Kapcsolgattam a magisk hide-ot. Töröltem a Gránit Bank adatokat, újratelepítettem, telefon újraindítás is volt, semmi eredmény. Ugyan úgy panaszkodik és nem indul.

    RootbeerFresh minden ellenőrzésen átmegy, azt írja, nincs rootolva a teló, SafetyNet ellenőrzésen is átmegy. Hát passz. Lehet új ROM lesz a végén, úgyis régi már az android 8. :W

    @Hintalow: pin kód + ujjlenyomatra van állítva a képernyőzár.

    Szerk.: Hmm. Az létezhet, hogy az android biztonsági javítás szintje nem tetszik neki? 2020. szeptember 1-i.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák