Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    Csak mivel gyakran felbukkan a Simple: évekkel ezelőtt ezzel kezdtem az NFC-s fizetést (egyébként megelégedéssel használtam). De, ahogy elkezdték csökkenteni a feltölthető keretet, meg havi- és zárlati díjjal "fenyegettek", más megoldást kerestem, Wise, Curve, Revolut tökéletes számomra.
    Viszont a Simple-t megtartottam, mert a parkolásra szerettem használni. Na, ez eddig a hétvégéig tartott. Zamárdiban parkoltam volna, elő a Simple (számítottam rá, hogy frissíteni kell, rég nem használtam már). Le is frissített egy jó 10 perc (!) alatt (ez talán nem a Simple hibája, gyenge volt a 4G, Balatonpart, nem is értem...), majd megpróbáltam fizetni, nem ment. User error eddig, mert korábban lejárt a beregisztrált bankkártyám. Sebaj, mondom 1 perc alatt kicserélem. Aha, 10 percet nyűglődtem vele, mindannyiszor "egyéb hiba" üzenettel elutasította az új kártya regisztrációt, ezért elbúcsúztam tőle, mindörökké töröltem :(((
    Mobilparkolásra mit használtok? Én ijedtemben a Vox Pay-t töltöttem le, 75Ft a kényelmi díj...Van ennél jobb esetleg?

Új hozzászólás Aktív témák