Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz FunPro #127675 üzenetére

    Súgok valamit, eddig a Valve és a kiadók nyerészkedtek.

    bukottangyal: Felejtsd el az Epicet, valamint mondj el két Miatyánkot, és megbocsátunk az erkölcstelen gondolatok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Źşë'

    addikt

    válasz FunPro #127675 üzenetére

    "És az a rész még mindig nem igaz, hogyha jobban megy a kiadónak, akkor jobb lesz nekünk is."

    akárhogy is nézzük nem rossz akciókat csináltak megjelenő AAA játékokon, steamen utoljára ilyet a Batman Arkham City-nél láttam, 38€ volt elővételbe, meg is vettem anno, de azóta az 50€ és 60€ árak rohadtul nem motiválnak arra, hogy steamen megvegyem Day1 a játékokat (meg amúgy is ki az aki ott vesz egyre inkább játékot-talán azok ahol szarért hugyért lehet (nem csak) játékot venni kvzi tőlünk keletre-), kivéve ha számomra valami irtó nagyot durran mint amilyen a GTA5 is volt (ilyen nem nagyon lesz már a közeljövőben btw). Ha nem lehetne másik helyről venni steamen aktiválható kulcsokat akk nagyon-nagyon szívnánk a fogunkat itt jópáran, am volt valahol erről egy cikk (talán még itt is volt téma),hogy jobban fogják korlátozni ezt is, kvázi kevesebb kulcsot lehet aktiválni a jövőben, de lehet már most is így van... szóval én inkább steamre mutogatnék inkább ezek után - ami kérdéses az az, hogy a (közel-) jövőben miként állnak a vásárlókhoz - de ha tippelnem kellene lehet nem úgy mint steam, ez még a jövő nagy kérdése, sokan már most elítéltétek őket, lehet hogy jogosan (jövőre való tekintettel, majd elválik)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák