Új hozzászólás Aktív témák

  • biggamer

    veterán

    Ilyen is van ... le a kalappal előtte !!! :R :R :R

    " Szilveszter éjszaka folyamán imseretlen körülmények között, Budapesten, valahol a Petőfi híd - Kálvin Tér - Erzsébet híd Bermuda háromszögben elcseréltem saját, fekte Tatonka hátizsákomat egy szintén fekete, méretben nagyjábol hasonló Kata DR 467 típusú, fotós zsákra.
    A fotós táskában rám maradt egy Canon 30D típusú fényképezőgép, egy 16-35 f2.8 és egy 50 f1.4 optika, valamint egy 550 EX vaku. Ezen kívül volt benne egy "Ádám" névre gravírozott ezüst színű, pálinkát tartalmazó laposüveg, egy sötétkék pulóver, pár toll, petárdák és egy kulcscsomó.

    Én jelenleg nem találom fekete-sárga, vízhatlan, North Face márkájú dzsekimet, ami feltehetően a Tatonka táskában van, egy Maglite elemlámpa, egy ruszki kanálgép, egy elsősegély csomag, egy Bear Grylls túlélőkönyv (nem röhög, utólagos születésnapi ajándékként kaptam tegnap) és némi alkoholos ital társaságában.

    Kérem, aki ma reggel egy ismeterlen hátizsákkal ébredt, vagy a fenti leírás hatására van valami emlékképe a szilveszter estéről, ami segíthet, az jelezze az email címemen, hogy mielőbb minden visszatalálhasson a jogos tulajdonosához.

    tamas.peter80 kukac gmail.com "

    Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Új hozzászólás Aktív témák