Új hozzászólás Aktív témák

  • felsatan

    tag

    Sziasztok!
    A gép: HP Zbook 15 G1
    A probléma: vibrál a kijelző
    Segítségetek szeretném kérni, fél éve vettem az első ilyen laptopot, egy idő után elkezdett baromira fájni a fejem, mikor dolgoztam rajta. Mivel ebayről rendeltem, először elvittem szervizbe, hátha megoldható. Azt mondta a szervizes, hogy ez sajnos előfordul ezeknél, ha van rá lehetőség, küldjem vissza. Visszaküldtem, az árát visszakaptam. Mivel a géppel egyébként maximálisan meg vagyok elégedve, vettem egy másikat, ezúttal Magyarországon, de pár hónap után ezen is jelentkezik a hiba sajnos....
    Nyilván visszavihetem, de inkább szeretném valahogy megoldani ezt a problémát. Azért írok, hátha vki már találkozott ezzel és meg is oldotta....Vagy legalább tud segíteni abban, hogy ha ragaszkodok ehhez a típushoz, hogyan tudnám a következőnél kivédeni ezt a dolgot. Gondolok itt arra, hogy típuson belül is különböző beszállítók panelei lehetnek a gépekben, melyik lehet megbízható, melyik nem.... stb...akármi
    :R

    Ui.: Nem a videókártya a hibás, mert 90%-ban külső monitorral használom a gépet és azon nem jelentkezik, viszont a fennmaradó 10%-ban szétrobban tőle a fejem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák