Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok kereskedők, fejvadászok :)

    Egy ideje nézegetem ezt a játékot, viszont időigényesnek tűnik. (Diablo 3 "rovására" menne :DDD )
    Pár kérdésem lenne:
    -ha valaki ezt megvette, el tudja adni? - azaz, használtan meg tudhatom venni? :F
    -a DLC-k minden esetben újabb kiadással járnak? Ha igen: nélkülük van értelme játszani, vagy, akkora előnyt adnak, hogy ezek "kötelező" frissítéseknek számítanak?
    -hol lehet legolcsóbban megvenni, és van-e valami jó akció a vételre? (pl. "Full edition"amivel olcsóbb, mint játék+dlc lenne, vagy egyéb, kedvezményes vételi mód, akármi)

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Új hús vagyok az ED világban. Próbáltam a tréninget, az első kettőt megcsináltam, majd csak úgy s legalsóra kattintottam. Az ottani hajó, amit le kellene lőnöm, pár méterekre röpköd körbe engem, a pajzsát kihívás lelőnöm, nemhogy a hajót. Próbáltam eltávolodni, az se nagyon segített, mintha a fegyverem lenne gyenge, beam laser van a hajón.
    Kb. 5 perc után feladtam.

    Mi erre a megoldás? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Ha online verzióm van a játékból, hol tudom megnézni a serial-ját a játéknak? (ha meglenne, fel tudnám tolni Origin-be ;] )

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Új vagyok a játékban, pedig már egy ideje megvan, de most kezdtem el igazából játszani vele, és lenne is kérdésem:
    1.
    Bolygóknál az még OK, hogy van olyan, amiről nincs belső térkép a nagy térképen.
    De a múltkor vállaltam egy utasszállítást ide:
    Station Kafka Reach in V1703 Aquilae ..és hiába repültem be a rendszerbe, akkor sem találtam Kafka Reach nevű leszállóhelyet. Mi ilyenkor a teendő, hogy "előkerüljön" a kívánt dokkolóhely? :F
    Már próbáltam korábban map adatot venni, de az meg 1d, mire megkapom, felkenhetem a hajamra.. azt se értem, az mire jó?

    2. Találtam olyan transport küldetést, hogy 21900Ly távolságra van a célpont állomás, és valami 1 hét lett volna időben rá, hogy odaérjek, és elég magas (600e+) credit díjazása volt.. Ezt a távot
    - le lehet valahogy hamarabb repülni, vagy kell egy - ezek szerint - iszonyat hosszú útvonalterv (gondolom, fuel scope alap ehhez? :F ) és valóban le kell repülni bolygóról bolygóra ezt a távot? Ha igen: az még talán megy, hogy ne lőjenek le a 29. jump után, de azzal mit kezdek, ha mondjuk odaérnék, és azt mondja a célrendszer, hogy oda nem léphetek be? (valamit olvastam korábban, hogy pl. talán a SOL-hoz is kell valami reputation vagy permission hogy a rendszerbe léphessek??)
    - találtam ilyet utasszállítósban is, ott 3M creditet adott volna..

    - a sightseeing jellegű utasos küldetések (valami városnézés? :F) során mit kell pontosan csinálni az utassal? Csak elrepülgetni pár rendszerbe, és vissza a kiinduló állomásra?

    Bocs a sok kérdésért, tuti lesz is még, mint beginnernek... :B

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz pcnet #35105 üzenetére

    Merre szállítasz utasokat, és milyen ranggal, hogy ilyen bevételeket kapsz? :F

    Én kvázi kezdőként (3. szintű vagyok szállításban) 1-2-4(nagy szerencsével)M-s utasszállítós küldiket kapok, de csak ha a Pacalite bolygóra viszek utasokat (többet szoktam) , de ott az Aksyonov Terminal 347.000 Ls, amihez kb. 20 percig repül cruise-ban a hajó.

    Próbáltam a 20 percet több kis küldetéssel eltölteni a Pacalite-fuvarok helyett, de jelentősen kevesebb bevételt generáltak az ilyen fuvarok, én meg szeretnék a Type-7-ről feljebb lépni: egy Orca-t vennék, mert arra már luxuskabin is felmegy, míg alatta nincs hajó amire feltehető lenne a 6-os kabin, de csak 6-7M-m van most, hogy felszereltem egész jól a Type-7-et..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Nem lehet elindítani a játékot! :W
    Két órával ezelőtt még ment, játszottunk vele, most pedig Steam alól indítva, újra bejelentkezést kér a játék, az emailben kapott security code visszaírása után meg egy "REDEEM" gombot ad! Vagy 6 éve megvan, másik accountra is megvettük nemrégiben, erre nem működik.
    A frontierstore.net oldal be sem töltődik, vagy ha véletlenül igen, akkor a belépési adatok megadása után a

    "There has been an error processing your request"

    szép üzenettel nincs tovább.
    Azért pl. a Blizzard ennél jobban csinálja ezt...

    Egyik support oldalunkon ugyan ki van írva, hogy belépési problémákat vizsgálnak, de ez épp nem boldogít játék helyett. Éljenek az online játékok! :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Logi oldalon most x52 és x52 pro is vehető, 48 és 64e Ft, Paypallal fizethető. :K

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák