Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz MrDrake #46343 üzenetére

    Most már nem szabad hinni az FDEV -nek. A Duvi által linkelt Braben posztban használt szavakat és kijelentéseket már korábban is elsütötték. "Igen, hallunk titeket, at Elite közösség beszélt és mi meghallottuk, és eszerint fogunk cselekdni". Ugyanezt mondták mikor kijött az Odessey májusban aztán odabaszták azt a roadmapnek nevezett saláta levelet. Teljesítsenek, javítsák a hibákat, rázzák gatyába a performance -t és legfőképp hozzanak új CONTENT -et a játékba és ne csak egy hatalmas nagy grindfest legyen az egész. És akkor talán újra lesz bizalom feléjük. Tök ugyanazt csinálod most on foot mint annó a hajóban. Mindenféle goods -okat és assetteket gyűjtögetsz ki tudja hogyan csak azért hogy normálisan fel tudd upgradelni az alap szarra sem jó level 1-es cuccaidat. Most őszintén, ha ezt a célt elérted mi van még ott? Mercenary rank húzás? Kit érdekel? Ha már egyszer elite lettél a hajóddal, kit érdekel mi a mercenary rankod? Engem biztos nem. Én nem rég vettem meg csak az Odesseyt, talán 2-3 hete kb de nem tudom meddig tart még ki a lelkesedésem. Most már kezdem érezni az egésznek a végső határait. Ez így édes kevés. Ugyanazt a gyenge "tartalmat" nyomja most le a FDEV az on foot mint előtte amikor csak hajónk volt meg SRV -nk.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák