Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabranek

    aktív tag

    válasz [HUN]NIMROD #45972 üzenetére

    Az ilyen apróságoktól megyek a falnak ebben a játékban, amiket 0 befektetéssel meg lehetne csinálni...a gps-emben ha nem tetszik a javasolt útvonal, csak megfogom, ráhúzom arra amit útba akarok ejteni és javasol nekem egy újat.

    Vettem egy T9 Heavyt, hogy beszállok az 50M-es fuvarozásba. A 750-es raktérbe akarok venni 619 tonna fütyfürüttyöt, nyilakkal kell állítgatnom a mennyiséget, ami persze folyton begyorsul és túlszalad. Nem tudom beírni egy mezőbe a 619-et, az túl egyszerű lenne. A powerplayes 10 darabos vásárlásról pedig inkább ne is beszéljünk, mert az konkrét szivatás: negyed órámba telt feltölteni a cargót.

    A bounty hunterezéshez egy formanyomtatványt kellett csinálnom, hogy átlátható legyen melyik frakciótól hány kalózt vettem fel egy adott rendszerbe, mert a küldetések menüje tökéletesen átláthatatlan és uninformatív. Ott van 10 db tök ugyanolyan nevű küldetés. Vicc. Komolyan mintha újra a c64-en nyomnám és kockás füzetbe vezetném az infókat.
    Ahhoz hogy kalózirtós küldetést vegyek fel át kell bogarásznom mindenféle, számomra érdektelen küldetést, mert az egész játékban nincs egy kereső mező, nehogy rá tudjak keresni a pirate kulcsszóra...a galaxy map keresője a kivétel, csoda hogy oda sikerült benyuvasztaniuk egyet és nem lsitákból kell keresgélned 1-1 rendszer nevét.

    Na, kisírtam magam, ez már nagyon kikívánkozott :) Nagyon élvezem egyébként a gamét, csak ilyen kis hülyeségek ne lennének.

    田中れいな

Új hozzászólás Aktív témák