Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Diopapa #42708 üzenetére

    Kétségtelen, hogy amióta a Frontier újabb projektjei ilyen szépen termőre fordultak, azóta sajnos az ED igencsak háttérbe szorult Brabenéknél. Amíg az első pár évben többé-kevésbé tartani tudták az ütemtervet(mármint az átlag játékfejlesztői szokásokhoz képest), addig mostanában késést késésre halmoznak. Ez a dolog miértjét tekintve valóban nem tisztességes eljárás, de anélkül, hogy kicsit is mentegetném ezt a hozzáállást, az ED mégiscsak majd hat éve megbízhatóan működik. Semmi nem áll tőlem távolabb, mint újraéleszteni az ED kontra SC vitát(mindkettőben érdekelt vagyok), de az újabb DLC-k sorozatos csúszása egy működő játékmenettel még mindig sokkal szerencsésebb a felhasználók számára, mint az a téboly, amit CR művel a SC-el. Ha jól emlékszem több mint 8 éve indult, és én személy szerint még most sem látom az alagút végét(jó, persze, tudok az éppen aktuálisan beígért dátumokról, ennek megfelelően ott is van a gúnyos vigyor az arcomon :K). Szegény CR-ről egy bizonyos Sziszüphos nevű kolléga jut az eszembe. Mire a SC kész lenne, addigra épp el is avul, és megint kezdheti újra görgetni a csúcs felé azt a követ a földszintről. És az, hogy ezen katasztrofális csúszásnak nem a haszonelvűség a kiváltó oka, az a legkevésbé sem segít azon, hogy az ED-vel ellentétben a SC pusztán egy látványos demó program. De visszatérve a felvetésedre, miszerint bunkóság-e a Frontiernek nem betartani az ígéreteit, a véleményem, hogy de igen, az.
    (így jobban belegondolva tulajdonképpen bőven elég lett volna ezt az utolsó mondatot leírni... :B)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák