Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz Peppo #40079 üzenetére

    Én igazából elvagyok még a mérnökölt vulture-al is. Bár sajnos a PP csak egyes szinten van.
    Pénteken értem még csak el az expert rangot, de nem is nézem már az ellenfelek rangját, nekimegyek mindennek (persze ahol jönnek segíteni a rendfenntartók). Ha csak úgy lövöldözök egyet akkor pont hogy jobban szeretem a nagy ellenfeleket. Fixáltak a fegyvereim, könnyebben eltalálom őket + nagyobb summát hoznak. Persze ha ilyen küldi van hogy iktassak ki 56 kalózt akkor meg a kicsikre megyek.
    A FDL váltást azért szeretném megjátszani, mert ahogy nézem elég agilis vulture után is, telenyomnám fixált focused pulse-al + 1 longe range-el a menekülő hajók ellen. Ezen kívül jobban fekszik nekem a nagyobb pajzs mint a nagyobb hull, felfejleszteném a pajzsgenerátort rajta + rátolnék még pár shield boostert és mehetne a ramming is vele. (Vulture nem túl alkalmas ilyen szempontból a nagy hajók ellen a kicsiket meg nehéz eltalálni).
    Így még hatásosabban lehetne írtani. Igazából ezt a 23 millás küldit megcsináltam 2 órán belül a vulture-al is + még ami a bountykból bejön, ezt már teljesen elfogadható díjazásnak találom, csak tényleg az akasztott ki hogy eltűnt a küldetés.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák