Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mortel

    senior tag

    válasz duvi #33753 üzenetére

    Nem szeretnék beleszólni, meg biztosan nem direkt csinálja, de "papa"? :)
    Intézzé' mán egy csennelt, me', vóna' kis beszéni valóm... :C

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz duvi #33753 üzenetére

    Köszi, ez "nagyjából" megegyezik az én fitemmel... vagy mégsem :B Anyagi megfontoltságból pár core internal egyszerűbb verzióval van felszerelve, továbbrá optinalban van FSD interdictor, 2x16 raktér meg visszaraktam a szimfonikus zenekart automata dokkolót. Shield cell bankot nem mertem felrakni, mert nem vagyok biztos a működésében és kicsit ijesztően soknak tűnt a thermal loadja.

    Fegyverzet sincs köszönőviszonyban, 2 missile launcher van a small hardpointokon, mediumokon meg fragment cannon. Eskü, nem tudtam, hogy mi az, csak tetszettek a statjai, állomásról kitérve kipróbáltam 100cr-ért és picit fogtam a fejem utána, hogy sikerült megtalálnom az űrshotgunt egy űrezimulátorba. De tágra nyílt a csipám, amikor szétzúsztam rekordidő alatt egy kalóz Cobra MKIII-at :Y

    Fuel scoop működésében se vagyok biztos, hogy megéri-e nekem használni (felvettem egy csomó courier küldetést, utána eddb.io-n megnéztem, hogy mivel töltsem meg a rakterem maradékát), mert háztól-házig közlekedek. Amin még gondolkodok, hogy a zenekar helyére visszarakok egy vehicle bayt (mondjuk azt se tudom érdemileg használni, csak ha valami felszíni célpontot kell támadnom) vagy kipróbálok valamilyen drónokat. Lehet a bányászat azért nem tetszett, mert nem limoetek szedték nekem össze a cuccokat.

    Már elmorzsoltam emiatt egy könnycseppet, hogy szebb is a hajó, mint a DBS, van rakterem, van több modulom meg tankosabb is vagyok. És a váltás fájt félmillióba, cserébe eleve jobb modulokat rakhattam be.

    Még kacérkodok egy Type-6 megvételével, az összeg mondhatni megvan (1.1M van), de fitelni még kehet nem tudnám.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák