Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Hauptmann #25974 üzenetére

    Előrebocsájtom, hogy elfogult vagyok a játékkal, imádom az ED világát, a hangulatát. Már azt is élvezem, ha csak úgy beülök a pilótafülkébe/irányítóterembe, és megyek egy-két kört, egyszerűen jó dolog egy kicsit az ED-ben létezni. Iszonyú sok minden van a játékban, és mindig találok valami érdekességet, és újabb motivációt. Ennek fényében olvasd a véleményem.
    Én mindenképp vitatkoznék a (részleges)fanyalgókkal. A játék azzal együtt, hogy még sok minden érkezik hozzá, mégis komplett élményt nyújt(ellentétben a SC-el). A fejlesztések nagyjából követik a beígérteket, még ha most ki is néz egy kis csúszás. És ezek az újdonságok mindig hoznak is egy kis pezsgést. Az ED világa folyamatosan változik(ha visszagondolok a 2014 év végi megjelenésre, nagyon durva a különbség), és ez folyamatos alkalmazkodást is igényel. Az új lehetőségek keresése, kiaknázása erősen ajánlott
    Azzal sem értek egyet, hogy a crafting csak puszta grindelés lenne. Itt igenis komolyan át kell gondolni mindenkinek, mit akar, és azt milyen sorrendben, és milyen módon akarja elérni. Nekem a mérnökösdi nagyon bejön(ez persze csak egyéni vélemény), még ha voltak is benne olyan részek, amit nem élveztem maradéktalanul. Viszont szerintem nagyon megdobta a játékot.(mondjuk ha már az újdonságoknál tartunk, én egy jó kis FPS részt várok nagyon)
    Mindazonáltal egy kezdő játékosnak sztem nem kell mindent egyből megvennie(hacsak valami akció ezt külön nem indokolja), bőven lesz mit megtanulni, megismerni az alapjátékban. És ha az illetőt elkapta az ékszíj, akkor lehet továbblépni.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • duvi

    nagyúr

    válasz Hauptmann #25974 üzenetére

    Nézz meg pár videót, hogy nagyjából képben legyél a Horizons eddigi tartalmával. Nekem már az eddigiek alapján is megérte az árát, nem beszélve a később érkező frissítésekről :K Van egy jó hazai közösségünk (EDHU), ahol társaságot és segítséget is találhatsz.

Új hozzászólás Aktív témák